ш.0315М-Се издава наместен стан од 42м2 во Дебар Маало

€ 300


Опис

Се издава наместен стан позади СИЛБО-Дебар Мало од 42м2.Станот располага со една спална соба,дневна со кујна,бања,тераса,греење-ладење со клима инвертер,се наоѓа на 4/5 ката во зграда со лифт,ориентиран е на Југ.Слободен е од 01.07.23 може да се погледне и резервира пред време.Цена:300 евра .Контакт број 075335594

Квадратура: 42.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: