ш.ММ570-Се изнајмува стан од 90м2 во Градски Ѕид

€ 500


Опис

Се издава комплетно уреден стан од 90м2 во кулите спроти Рамстор, во Градски ѕид со две спални соби, балкон, гостински тоалет и бања.Цена 500 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 90.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: