ш.30А-Се издава нов стан од 100м2 во Аеродром

€ 800


Опис

Се издава нов стан од 100м2 со три посебни соби кај Мајчин Дом.Станот е на третото кат со ориентација исток - југ погоден за канцеларии.Цена 800 евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 100.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: