ш.Н3307-Наместен стан од 43м2 во Скопје Север

€ 35,000


Опис

Се продава наместен, реновиран стан во Скопје Север.Има вкупна површина од 43м2 и располага со дневна, кујна и една спална соба.Станот е на 5ти кат и е ориентиран на запад.Цена 35000 евра.Телефон за контакт: 075308057

Квадратура: 43.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: