ш.0736М-Се издава деловен простор од 161м2 во Тафталиџе

€ 1,250


Опис

Се изнајмува деловен простор од 161м2 кој располага со 3 простории,кујна,два тоалета,две клими инвертер,слободен паркинг + гаражно место.Цена:1250 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 161.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: