ш.ММ166-Се издава стан од 67м2 Козле кај Веро 2

€ 290


Опис

Се издава комплетно наместен трособен стан, на 3 ти кат на одлична локација во Козле спроти ВЕРО2. Станот има голема дневна соба, две спални соба, кујна со трпезарија и дополнителен простор кој може да послужи како шпајз, гардеробер и тоалет.Балконот гледа према Водно. Греење со инвентер клима и панелки, станот е со одлична изолација при што има мала потрошувачка за греење.Цена 290 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 67.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: