ш.ЕС 0003-Се издава убав стан 70м2 со две спални соби во Кисела Вода

€ 250


Опис

Се издава стан со две спални, голема дневна, кујна со трпезарија и тоалет,комплетно наместен.Се наоѓа во непосредна близина на градинка, основно и средно училиште, целосно опремен и реновиран со нов мебел. Цена 250евра.Контакт 075446680 Елена

Квадратура: 70.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: