ш.ММ631-Се издава стан од 30м2 во Тафталиџе

€ 300


Опис

Се изнајмува стан од 30м2 во Тафталиџе 1 на мирна локација.Реновиран и опремен.Паркинг пред зграда со рампа.Цена 300 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 30.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: