ш.0317М-Се издава стан од 67м2 наспроти Универзална Сала

€ 350


Опис

Се издава наместен стан карши Универзална сала,на Партизанска кај Фитнез Хаус од 67м2.Станот располага со две спални соби,дневна,кујна,бања,тераса,греењето е со сопствено парно,има и клима инвертер,паркинг има под зграда со лифт,се наоѓа на 2/4 ката во зграда со лифт,ориентиран е на Југ.Цена:350 евра Контакт број 075335594

Квадратура: 67.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: