ш.0749М-Се издава празен нов стан од 46м2 во Аеродром

€ 250


Опис

Се издава празен стан од 46м2 со посебна спална соба,дневна,кујна,бања,тераса,паркинг во самата зграда,се наоѓа на 6/8 со лифт,ориентација Запад,греење/ладење во двете соби клими инвертер,станот е во нова зграда не вселуван.Цена за без кујна 13000ден,а цена со вградена кујна 15000ден. Контакт број 075335594

Квадратура: 46.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: