ш.А62-Стан во Црниче 68м2

€ 82,000


Опис

ШИФРА А 62.Се продава 68м2 стан во Црниче,во близина на Симпо.Станот е на 6ти кат,кој не е последен.Станот има дневна соба со кујна,две спални соби,тераса и француски балкон со прекрасен поглед кон Водно.Станот има фен кулер "HITACHI" греење и ладење и е доста економичен.Станот има високо квалитетна италијанска санитарија,гранд расвета лед и аларм.Контакт 075/335594

Квадратура: 68.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: