ш.Ј633-Се издава празен,нов стан од 69м2 во Тафталиџе 1

€ 400


Опис

▪️ Се издава празен стан за канцеларија▪️ Квадратура: 69м2▪️ Населба: Тафталиџе 1▪️ Кат: 2/2 кат без лифт▪️ Ориентација: Север▪️ Соби: Дневен простор, 2 спални соби, бања и остава▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Слободен околу зграда▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 400 евра месечно▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 69.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: