ш.ЕС 0108-Се издава куќа во елитната населба на Бардовци

€ 2,000


Опис

Се издава куќа од 180м2 во елитната населба Бардовци. Куката е на два спрата, на долниот спрат е дневниот престој со кујна трпезарија, купатило и една гостинска соба која може да се преименува и во работна просторија. На горниот спрат има 3 спални соби и купатило. Дворното место е со површина од 1000м2, има сопствен базен, сауна, летниковец и гаража за две возила, но пред куќата има простор за уште три возила.Цена:2.000евра.Контакт: 075/446-680 Елена

Квадратура: 180.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: