ш.А113-Се продава убав стан во Дебар Маало од 75м2

€ 90,000


Опис

Се продава убав стан во Дебар Маало 75м2 на 4ти кат ,дневна соба,трпезарија,со две спални соби,тераса и балкон ,тоалет.Станот има централно градско парно,нема подрум,но има гаража која се плаќа по договор.Зградата е изградена 2010година.Станот се продава празен,но по потреба може и наместен.Станот се продава празен ,но по потреба може и замена за поголем стан во Центар.КОНТАКТ 075335594

Квадратура: 75.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: