ш.ЕС 0002-Стан од 72м2 со две спални соби во Кисела Вода

€ 65,000


Опис

Се продава стан од 72м2 со две спални соби,голема дневна соба ,трпезарија ,купатило.Станот е светол,на тивка локација опкружена со игралишта,маркети,градинки ,парк,10мин од Центар.Цена за наместен е 65000евра,а за празен 62000евра.Контакт 075/446-680 Елена

Квадратура: 72.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: