ш.Н3322-Се продава убав и простран стан од 146м2 во Чаир

€ 135,000


Опис

Станот е 146м2 на прв кат со четири спални соби,две дневни,две бањи,две тераси и два подруми.Станот може да се подели и на два стана ,има посебни водоводни и електрични мерила.Ориентација североисток.Станот се наоѓа во близина на поликлиниката во Чаир.Цена 135000евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 146.0
Соби: 6
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: