ш.33А-Стан од 47м2 се продава во Сингелиќ

€ 35,000


Опис

Стан од 47м2 се продава во Сингелиќ со една спална соба ,со подрум.Санот е целосно реновиран,сменети ПВЦ прозори,реновирана бања.Цена 35000 евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 47.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: