ш.Ј626-Се продава стан од 91м2 во Центар

€ 179,000


Опис

▪️ Се продава стан▪️ Квадратура: 91м2▪️ Населба: Центар - Градски ѕид наспроти олимписки базен▪️ Кат: 1/12 кат со лифт▪️ Ориентација: Исток▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и гостински тоалет▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Да 1▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 179 000 евра▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 91.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: