ш.0734М-Се продава гарсоњера од 31м2 кај Нова Железничка

€ 73,000


Опис

Се продава гарсоњера од 31м2 во близина на Железничка,Џамбо,Народна Банка,се наоѓа на 6 кат со лифт,централно греење,отоврен поглед према Водно-Југ,паркинг испред зграда слободен за станарите,чист имотен лист.Цена:73000 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 31.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: