ш.0738М-Се издава луксузен стан од 40м2 во Козле

€ 350


Опис

Се издава наместен стан во Козле од 40м2,кој располага со една спална соба,дневна,кујна,тераса,греење сопствено парно и клима инвертер,на 1 кат со лифт,ориентација ЈУГ.Цена:350 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 40.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: