ш.Ј184-Луксузен стан од 190м2 во Злокуќани

€ 240,000


Опис

Се продава ЕКСТРА ЛУКСУЗЕН СТАН, во резиденцијалниот комплекс „Свети Јован“, во населбата „Злокуќани“, во Скопје.Станот е со големина од 190 m2, со пет соби, три тоалети и три тераси.Цена 240.000евраКонтакт 075 306 634

Квадратура: 190.0
Соби: 5
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: