ш.ОК173-Се продава нов стан од 46м2 во Аеродром

€ 92,000


Опис

▪️ Се продава стан▪️Квадратура: 46м2▪️ Населба: Аеродром кај поликлиника Јане Сандански▪️Кат: 7/8▪️Бања: 1▪️Соби: 2▪️Тераси: 1▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Не▪️Греење: Централно гратско парно▪️Цена:92000 евра▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 46.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: