ш.1324-Дуплекс од 132м2 во Мичурин Аеродром

€ 112,000


Опис

Се продава дуплекс од 132м2 во Мичурин Аеродром или на 5мин пеш до Нова Железничка .Станот е на две нивоа .На првото ниво има дневна , кујна, трпезарија , една спална соба и бања ,и терасана второто ниво има две големи спални и бања. Се продава полунаместен со 4 клими од кои две се инвертер .Се наоѓа на 5-ти кат со лифт.Цена 112 000 евра.Телефон за контакт 075 335 608

Квадратура: 132.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: