ш.ММ06-Се продава куќа од 400м2 со двор 500м2 во Бардовци

€ 350,000


Опис

Се продава куќа од 400м2 во Бардовци на ридот десно од црквата, на тивко и чисто место,со преубав поглед и чист воздух.Куќата има 409м2 на 3 ката и 500м2 двор,со 10 соби, 3 тоалета,2 гостински тоалети,перална,сушара,остава за храна,три паркинг места,сопствено парно,преубав двор со скара и фурна.Цена 350000 евра. Контакт 075335584 Миле

Квадратура: 400.0
Соби: 10
Бањи: 6
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: