ш.0539М-Се продава куќа во Сингелиќ во близина на Камник

€ 165,000


Опис

Се продава куќа во близна на Камник-Синѓелиќ од 140м2,и уреден двор од 390м2.Ќуќата е на два спрата,едниот е 80м2,а другиот е 60м2,на горниот кат има две спални соби,купатило и тераса на која се излегува од двете соби,долниот кат има голема гостинска соба,кујна со трпезарија,купатило,тераса,греењето е со вграден камин на струја и дрва,поврзано е со парно,ролетни на даљинско управување,оградена е со ковано железо ограда,вселива е веднаш.Чист имотен лист.Цена:165 000 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 140.0
Соби: 5
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: