ш.Ј624-Се продава наместен дуплекс од 143 м2 во Мичурин

€ 240,000


Опис

▪️ Се продава дуплекс наместен стан▪️ Квадратура: 143м2▪️ Населба: Аеродром - Мичурин▪️ Кат: 6ти кат и 7ми кат поткровје со лифт▪️ Ориентација: Југ▪️ Соби: На првиот кат од 90м2 има дневна со трпезарија и кујна, спална и детска соба, бања и гостински тоалет, на второ ниво од 53м2 има спална соба со бања▪️ Тераси: Да 1 тераса на првиот кат од 10м2▪️ Паркинг: Да 2 приватни паркинг места▪️ Подрум: Да 4м2▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 240 000 евра▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 143.0
Соби: 4
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: