ш.0741М-Се издава наместен стан од 57м2 во Кисела Вода

€ 350


Опис

Се издава наместен стан во нова зграда во Кисела Вода од 57м2,кој располага со две спални соби,дневна,кујна,бања,тераса,паркинг сопствен испред зграда,централно греење и клима,се наоѓа на 2 кат со лифт,Југоисток ориентација.Цена:350 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 57.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: