ш.020ЕС-Се продава нов стан 64м2 во Ново Лисиче

€ 87,000


Опис

Се продава стан од 64 м2 во Ново Лисиче (57м2 корисна површина + 7м2 тераса). Станот е лоциран во мирна средина и е на 100м од основно училиште и градинка. Станот е на 2/4 ката, ориентација исток. Има подрум од 4м2. Греење централно. Во моментов е исклучено, но може да се приклучи. Цената е 87000 евра. Чист имотен лист. Контакт број 075335564

Квадратура: 64.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: