ш.032ЕС-Се продава наместен стан од 60м2 во Ѓорче Петров

€ 52,000


Опис

Се продава реновиран наместен стан од 60м2 во Ѓорче Петров. Станот е со нови врати, прозорци, нова кујна, остава и две тераси. Станот е на 4 од 4 ката, без лифт. Греењето е на струја. Ориентација на станот северо-исток. Има подрум и слободен паркинг пред зграда. Станот е во близина на градинка и училиште. Чист имотен лист. Цена на станот 52000 евра.Контакт број 075335564

Квадратура: 60.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: