ш.Ј589-Се издава стан од 62м2 во Дебар Маало-Центар

€ 450


Опис

Се издава наместен стан од 62м2 во Центар - Дебар Маало,во 3ти кат со лифт,ориентација запад.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања,тераса,паркинг,греењето е со два клима уреди и панел за греење. Цена: 450 евра.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 62.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: