ш.Н3138-Убав стан од 136м2 кај паркот во Чаир

€ 149,600


Опис

Се продава убав стан на преубава локација во Чаир.Има вкупна површина од 136м2 и располага со три спални соби, голема дневна со трпезарија, кујна, два тоалети и три тераси.Станот е целосно реновиран, се наоѓа на 5ти кат во зграда со лифт и е ориентиран на север и исток.Зградата има сопствен паркинг.Цена 149600евра.Телефон за контакт: 075308057

Квадратура: 136.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: