ш.ОК59- Се издава стан од 83м2 во Карпош 1

€ 400


Опис

▪️ Се издава стан /деловен простор▪️Квадратура: 86м2▪️ Населба: Карпош 1▪️Кат: Високо приземје▪️Ориентација: Запад▪️Соби: 3▪️Тераси: 1▪️Паркинг: 1▪️Подрум: Не▪️Греење: Клима инвертер▪️Цена: 400 евраСтанот има и двор од 40-50 м2.▪️Агент: Оливера 075308057Станот се идава на минимум 1 год.

Квадратура: 86.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: