ш.027ЕС- Се издава стан од 73м2 во Карпош 4

€ 300


Опис

Се издава комплетно реновиран трособен стан од 73м2 + 17м2 тераса на втори кат (без лифт). Станот се издава со комплет нова кујна и плакар во влезниот дел од станот. Останатиот дел од станот е празен. Греењето е централно. Ориентација на станот северо-запад. Со станот има и подрум од 8м2. Ова е прво вселување после реновирање. Станот е во близина на школо и градинка. Паркингот е слободен пред зграда. Цена на станот е 300 евра + данок. Контакт број 075335564

Квадратура: 73.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: