ш.Ј407-Се издава нов и убав наместен стан од 73м2 во Центар

€ 580


Опис

Се издава нов наместен стан од 73м2 во Центар - кај Романска амбасада,на 4 кат со лифт,ориентација југозапад.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и гостински тоалет,тераса,греењето е централно,а за паркинг се 50 евра месечно.Цена 580евра.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 73.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: