ш.Н005-Стан од 72м2 се продава во Чаир

€ 58,000


Опис

Се продава стан од 72м2 во населба Чаир со две спални соби,на 4ти кат без лифт,со паркинг и подрум. Цена: 58 000 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 72.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: