ш.1230-Луксузен стан од 66м2 во Припор, Кисела Вода

€ 80,000


Опис

Се продава луксузен стан од 66 м2 и 28м2 галерија во Припор К.Вода. Станот располага со голема дневна просторија во која има и камин , кујна , трпезарија , две спални соби , две бањи и една голема тераса .Истиот е ориентиран југоисточно и има отворен поглед према Китка .Се наоѓа на 3/3 ката во зграда со лифт и самот лифт оди дирекно до гаражите .Станот има подрум и гаражно паркинг место на -2 . Греењето е на струја и со камин .Цена 80 000 евра.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 66.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: