ш.029ЕС-Се продава стан од 61м2 во Автокоманда

€ 78,000


Опис

Се продава полунаместен трособен стан од 61м2 во Автокоманда. Станот е на 4/4 ката со лифт. Ориентација - исток. Греење со парно. Станот има одлична топлотна изолација. Станот се продава со комплет нови вградени плакари и нова кујна. Паркинг - слободно пред зграда. Година на градба - 2015. Чист имотен лист. Цена на станот 78000 евра. Контакт број 075335564

Квадратура: 61.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: