ш.ММ05-Се продава куќа од 240м2 во Злокуќани

€ 110,000


Опис

Се продава куќа од 240м2 со двор од 400м2 во Злокуќани .Куќата се продава наместена.Моментално со договор за закуп на странец .Цена 110000 евра.Контакт број Миле 075335584

Квадратура: 240.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: