ш.0955-Екстра стан во Кисела Вода

€ 57,000


Опис

Се продава стан од 54м2 во Кисела Вода наспротив тобако Томи, Станот се наоѓа на 1ви кат, и е со западна ориентација и нема балкон.Пред зградата има слободно паркинг место. Греењето во станот е централно но има и клима. Во станот е живеено само една година.Станот може да се продаде целосно наместен за 57.000 евра или пак полунаместен за 54.000 евра.075/306628

Квадратура: 54.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: