ш.0323М-Се издава стан од 45 м2 кај Универзална Сала

€ 370


Опис

Се издава наместен стан позади Универзална Сала од 45м2.Станот располага со посебна спална соба,дневна со кујна,купатило,тераса,паркинг сопствен во самата зграда кој е вклучен во цената,греењето е централно има и клима,се наоѓа на 1/5 ката во нова зграда со лифт,влезната врата е кодирана и има интерфон.Ориентиран е на запад.Цена:370 евра. Контакт број 075/335-594

Квадратура: 45.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: