ш.Ј287-Се издава стан од 172м2 погоден за канцеларии во Дебар Маало

€ 1,150


Опис

Се издава стан за канцелариско работење од 172м2 во Дебар Маало на 5ти кат со лифт,ориентација североисток.Станот има голем дневен простор, три соби,кујна, остава и четири тоалети,две тераси,паркинг место од 13м2 ,греењето е централно и централен систем за ладење(вентилација)-Чилер. Цена: 1 150 евра.Контакт број Јован 075/ 306 634

Квадратура: 172.0
Соби: 4
Бањи: 4
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: