ш.ЕС 0110-Се издава куќа во Бардовци

€ 2,000


Опис

Се издава куќа од 400м2 и дворно место од 1000м2 во Бардовци. Куката располага со четири спални соби, дневна и кујна со трпезарија, затоплување и ладење е со инвертер клими, има во секоја соба и во дневниот престој, во дворот имате сопствен базен, гаража, паркинг место за 6 возила.Цената е 2.000 евра.Контакт: 075/446-680 Елена

Квадратура: 400.0
Соби: 4
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: