ш.0951-СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 78м2 74 000 ЕУР

€ 74,000


Опис

Се продава стан во Кисела вода од 78м2.Станот се продава празен.Орентација на станот е севороисток.Станот е во зграда од 2010 година, се наоѓа на 1ви кат од вкупно седум.Контакт 075/335-608

Квадратура: 78.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: