ш.Ј217-Се продава наместен стан од 65м2 во Хром

€ 62,000


Опис

Се продава комплетно наместен стан од 65 м2 во Хром. Станбена површина од 61м2 + тераса 4м + подрум 7м2. Станот е на 5ти кат, располага со дневна соба, кујна и трпезарија, голема спална соба, тоалет и тераса. Греењето е на две инвертер клима уреди. Слободен паркинг околу зграда. Ориентација југоисток.Цена 62 000 евра. КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 65.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: