ш.ММ01-Се издава наместен конфорен стан од 150м2 во Козле

€ 1,200


Опис

Се издава стан од 150м2 со три спални соби,два тоалета,едно гостинско купатило.Станот е целосно наместен,со подно греење,инвертери и камин.Цена 1200 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 150.0
Соби: 4
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: