ш.Ј216-Комплетно наместен стан од 110м2 со двор од 80м2 во Центар

€ 200,000


Опис

Се продава комплет наместен стан од 110м2 и 80м2 двор позади Универзална сала. Станот е на приземје и располага со дневен простор, кујна и трпезарија, три спални соби, два тоалети со вкупно 110 м2 и надворешна тераса од 80м2. Затворена гаража од 29м2 и надворешно паркинг место. Станот е поврзан на централно греење, ориентација кон исток. Цена 200 000 евра. КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 110.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: