ш.ММ427-Се издава есклузивен стан од 42м2 кај Собрание - Центар

€ 480


Опис

Се изнајмува ексклузивен стан (канцелариски простор)од 42м2, копмлетно реновиран и празен стан до Собрание.Погоден за канцеларии, втори кат без лифт.Место за реклама на балкон и на фасада.Само реклама на таа локација и димензии чини 300 евра.Со станот следува 1 паркинг место.Централно греење и клима.Цена 480 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 42.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: