ш.024ЕС-Се продава луксузно наместен стан од 79м2 во Ѓорче Петров

€ 118,500


Опис

Се продава луксузно наместен трособен стан од 79м2 во Ѓорче Петров, во близина на стадионот. Станот е на 5/8 ката со лифт, ориентација исток. Година на градба 2016. Чист имотен лист. Цена на станот 118.500 евра.Контакт број 075335564

Квадратура: 79.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: