ш.ММ630-Се издава наместен луксузен стан од 50м2 во Лимак

€ 750


Опис

Се издава луксузен нов стан од 50м2 во Diamond. Станот е на 12ти кат, североисточна ориентација со една спална соба. Со станот следува паркинг место на 2ри кат.Цена 750 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 50.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: