ш.А428-Се продава стан од 55м2 во Грција

€ 65,000


Опис

Се продава стан во Агиа Триада 55м2 на 1 кат на 100м од море.Станот располага со дневна со кујна, 2 спални соби и 3 магацини, тоалет, тераса, мал балкон, телефонска линија и интернет конекција.Станот во 2019 година е заменет електрична и водоводна инсталација, нова надворешна безбедносна врата.Цена: 65.000 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 55.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: